MİK HANIM DAVETÇİ OKULU MÜLAKAT ONAYI

Davetçi Okulu çalışması için doldurmuş olduğunuz başvuru formunuz bize ulaşmıştır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda program mülakatına katılmanız için bir engel görülmemiştir.

Bunun için onayınızı almamız gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Bunlar:

  1. Mülakatınız 16-27 Ağustos tarihleri arasında hafta içi 13.00-15.00 saatleri arasında online ve görüntülü olarak gerçekleştirilecek ve mülakat sürecinde özel bir ders programı takip edilecektir. Mülakatınızın olumlu sonuçlanabilmesi için bütün programa katılmanız zorunludur.
  2. Yine aynı tarihlerde 09.00-12.00 saatleri arasında bir defaya mahsus olmak üzere 10 dakikalık sizinle özel bir görüşme gerçekleştirilecektir. Sizin bu özel mülakatınızın yapılacağı gün ve saat tarafınıza bildirilecektir.
  3. Davetçi Okulu çalışmamız İstanbul-Bayrampaşa’daki vakıf binamızda gündüzlü olarak yapılacaktır. Bu sebeple; eğer şehir dışında ikamet ediyorsanız Davetçi Okulu sürecinde ders saatleri dışında ikamet etmek için bir yer ayarlamanız gerekmektedir.
  4. Davetçi okuluna katılabilmek için; 10 haftalık programa tam zamanlı olarak katılmanız, bu sebeple örgün eğitime devam etmiyor olmanız, evli ya da nişanlı olmamanız gerekmektedir.

Eğer bu şartlar sizin için de uygunsa 14 Ağustos 2021 tarihine kadar vakfımızı arayarak (0538 483 65 35) onayladığınızı bildirmeniz gerekmektedir.